Telts zvaigzne

Izīrē telti - nojumi zvaigzne. Nomā ir pieejamas piecas sešstarainas teltis - nojumes zvaigznes, kuras ir veidotas no vieglā, izturīgā PVC materiāla. Pieejamās krāsas - dzelteni-zaļā vai dzelteni-zaļi-pelēkā. Telts - nojume zvaigzne balstās uz vienas centrālās alumīnija kājas (augstums 5,10 m), kura ir saliekama no trīs daļām. Teltij ir iespējams pievienot 4 sienas zaļā krāsā, vienai sienai ir logs (pieejams tikai viens sienu komplekts).

Telti - nojumi zvaigzni jāceļ vismaz 3 cilvēkiem. To iespējams uzstādīt tikai zaļajā zonā, jo visas 6 spriegošanas atsaites tiek nostiprinātas, iedzenot zemē garus enkurstieņus. Telts - zvaigznes vidusdaļa var atrasties uz cietas pamatnes, bet atsaitēm noteikti nepieciešama zaļā zona. Izņēmuma gadījumā, var mēģināt izmantot izturīgus objektus - kokus, stabus, ēkas pie kā piestiprināt atsaites. Telts - nojume zvaigzne ir ļoti universāla gan no pielietojuma, gan uzstādīšanas iespējām.

* Pieejams speciāls apgaismojums, ko var nostiprināt balsta kājā.

Telts - nojume zvaigzne būs īpaši piemērota bērnu ballītēm - dzimšanas dienām, raudzībām, izlaidumiem un sportiskiem pasākumiem brīvā dabā. Zvaigznīte pasargās no lietus gardās uzkodas, ar kurām mazie varēs mieloties, kad būs izskrējušies pa pļavu vai piemājas pagalmu.

Iesakām! Ja telti izrotāsit ar krāsainiem baloniem, mazo viesu sajūsma ir garantēta!

Piegādes izmaksas teltij - nojumei zvaigznei mazākas kā lielajām ēkas veida teltīm, jo to iespējams transportēt ar vieglo automašīnu (Siguldā bezmaksas).

* Teltij var atbraukt pakaļ, to uzstādīt un pēc tam atvest atpakaļ arī pats klients.

Audums viegls PVC
Krāsa dzeltena/zaļa
Atsaites attālums no centra 8m (diametrā 16 m)
Platība lietderīgi nosegtā (neskaitot atsaites): 50 m2
Iespējamais papildaprīkojums:

1) Krēsli un/vai galdi

2) Apgaismojums

3) Sildītājs

4) Grīda

Interesēties šeit!

Cena bez PVN

70 EUR

*100 EUR (ar sienām)

sazinaties2

 

http://www.globerx24.com

Facebook lapa
Twitter profils
Draugiem lapa