Atsauksmes

 Stādu svētki Siguldā 2015

maza valmiera

Pateicība no Bērnu palitatīvās aprūpes biedrības par atbalstu Siguldas stādu svētkos 2015. gadā. Pateicības oriģināls šeit


 

Pateicība no "Riga Floorball Shootout 2015"

mazais kombinacija

Pateicība no "Riga Floorball Shootout 2015" organizatoriem par sniegto atbalstu pirmajam florbola bullīšu turnīram pasaulē. Lai apskatītu pateicību, spiediet šeit!


TravelTime.lv pasākums 2015.gadā.

mazais kombinacija

Labdien. Gribēju pateikt lielu paldies par Jūsu nodrošināto pakalpojumu, esam ļoti apmierināti, ar prieku sadarbosimies arī turpmāk.

Ar cieņu, Gints Sakalauskis. TRAVEL TIME


 

Oskara un Almas kāzas 2014.gada 9.augustā.

mazais kazas tumsa

Paldies Jums par telti! Mūs apmierināja gan serviss, gan cena. Ieteiksim radiem un draugiem, ja vēlreiz būs nepieciešamība pēc nojumes. Manuprāt, tā bija veiksmīga izvēle, jo bijām tuvu dabai nevis ierobežoti kādā bezpersoniskā svelmes sakarsētā viesu namā, kurš viesus sašķeltu mazākās grupās, un telts ir ļoti pateicīga dekorēšanai un pielāgošanai.

Oskars un Alma.


 

"Latvijas Gada auto" 2015 pie t/c Mols, Rīgā

mazais gada auto

Konkurss "Latvijas Gada auto" organizēja klientu testa dienas pie TC "Mols". Izvēlējāmies nomāt nojumi no teltispasakumiem.lv. Visvairāk priecēja darbinieku atsaucība, precizitāte un ātrais darba spars!

Māris Ozoliņš.

Latvijas Gada auto organizators.


 Rogaininga sacensības Rīgā pie t/c Alfa

alfa, roagings

Rīkojot sporta sacensības brīvā dabā lielam dalībnieku skaitam, velējāmies pietiekami lielu nojumi, kur dalībnieki varētu patverties, saplānot savus sacensību maršrutus, kā arī pēc sacensībām paēst.

Teltispasakumiem.lv izvēlējāmies ne tikai tāpēc, ka piedāvājums bija visizdevīgākais no vairākiem aptaujātajiem, bet arī cilvēki šeit bija ļoti pretimnākoši un ieinteresēti, lai mums viss izdotos.

Puišu brigāde parādīja sevi ļoti profesionāli - viss bija laicīgi un kvalitatīvi uzbūvēts un sakārtots, tāpēc Teltispasakumiem.lv būs pirmā vieta, kur griezīsimies ar savu vajadzību nākamreiz.

Rīgas rogaininga organizatori.


 Kāzas

mazais kazas

Visa mūsu kāzu dienas norise tika plānota zem skaidras debess, tāpēc gribējām 100% nodrošināties ar nojumi (10m x 20m) lietus gadījumā. Izskatot vairāku uzņemumu piedāvājumus, secinājām, ka Teltis Pasākumiem tas ir visizdevīgākais. Telts kvalitāte ir izcila, komunikācija gatavošanās procesā bija lieliska - kolektīvs ļoti profesionāls, pretimnākošs, un viss noritēja ļoti, ļoti raiti. Esam patīkami pārsteigti par Teltis Pasākumiem fantastisko servisu!!! Cenas un kvalitātes attiecība ir super!
 
Līva & Modris
31.05.2014

 Bērnudārza izlaidums Siguldā

Pēc daudzu gadu neērtībām bērnudārza izlaiduma svinību laikā, esam patiesi gandarīti par lielisko iespēju izbaudīt plašumu un svaigu gaisu! Iznomātajās pasākumu teltīs ērti jutās mūsu izglītības iestādes absolventi,viņu vecāki, bērnudārza darbinieki un svētku viesi. Šādā veidā organizēts sarīkojums ir pierādījis, ka ir iespējams baudīt bērnu priekšnesumus gan atrodoties skatītāju rindās, gan turpat netālu vizinot nākamos bērnudārzniekus ratiņos, vai ļaujot enerģiskajiem jaunākā vecuma ģimenes locekļiem spēlēties turpat netālu. Paldies Jums par šo iespēju!

Ar cieņu, Zanda Krastiņa

Siguldas novada Siguldas pilsētas

PII "Pīlādzītis" vadītāja


 Izstāde-gadatirgus Valmierā "Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014."

maza valmiera

Raunas novada dome 2014.gada 16.-17.maijā Vidzemes Uzņēmēju dienās izmantoja www.teltispasakumiem.lv pakalpojumu - telts nomu ar montāžu un demontāžu. Varam apliecināt, ka pakalpojums tika nodrošināts ļoti kvalitatīvā līmenī, telts bija atbilstoša prasībām un komunikācijas process ar pakalpojumu sniedzējiem ļoti efektīvs un profesionāls.

Rekomendējam www.teltispasakumiem.lv kā ļoti labu sadarbības partneri.

Domes izpilddirektore - Linda Zūdiņa

(atsauksmes oriģināls šeit)


 Pasākums Saulkrastos "Sun Republic" teritorijā.

mazais angars

2014. gada 4. maijā notika vērienīgs pasākums dzīvojamā kompleksa “Sun Republic” teritorijā zem klajas debess. Zinot to, ka Latvijā ar laikapstākļiem nekad neko nevar paredzēt, tad mēs noteikti gribējām nodrošināties arī pret lietu, tā teikt, lai nekas netraucētu mūsu īpašajam pasākumam.

Tika izvērtētas dažādas firmas, kuras nodrošina telšu nomu un ar to saistītos pakalpojumus. Un teltispasākumiem.lv likās diezgan atbilstošs mūsu pasākumam, jo tā kā budžets pasākumam bija diezgan ierobežots, tad, pateicoties šim uzņēmumam, mēs lieliski iekļāvāmies budžetā.

Cenas un kvalitāte ir patiešām laba. Arī darbinieki ir ļoti atsaucīgi un izpalīdzīgi. Ļoti operatīvi, turklāt laicīgi viss tika uzstādīts un tikpat ātri arī pēc pasākuma novākts. Veiksmīgi arī spēja rast risinājumus telšu uzstādīšanai, jo teritorijā bija diezgan problemātiski nostiprināt teltis, t.i., iedzīt mietus zemē nevarēja. Šim uzņēmumam nekas nav neiespējams un ir iespēja izdarīt visu, lai pasākums notiktu, un tā apmeklētāji justos labi. Un pasākums tik tiešām izdevās!

Paldies šim uzņēmumam par to! Mēs noteikti vēl sadarbosimies ar teltispasākumiem.lv

SIA, “Resort Investments”

Facebook lapa
Twitter profils
Draugiem lapa