Par mums

logoBieži tiek uzdots jautājums: "Kur var iznomāt lielas teltis - nojumes kāzām, svētkiem vai korporatīvajiem pasākumiem?"

Mēs piedāvājam iznomāt dažāda veida izturīgas un stabilas metāla konstrukcijas lielas profesionālās teltis - nojumes ar tenta auduma (PVC) jumtiem un sienām. Mūsu piedāvātās teltis - nojumes ir lieliski piemērotas pasākumiem brīvā dabā:

  • dzimšanas dienu svinībām
  • izbraukuma tirdzniecībām
  • dārza svētkiem
  • sporta spēlēm
  • izlaidumiem
  • kāzām

Mūsu piedāvātās teltis - nojumes nodrošinās pasākuma izdošanos jebkuros laika apstākļos, tās aizsargās Jūs un jūsu viesus no lietus un vēja. Jūs varat iznomāt telti - nojumi un uzstādīt to savas mājas pagalmā vai dārzā. Izvēloties svinību vietu teltī, arī lietus un vējš nevarēs sabojāt jūsu svētkus, jūs varēsiet nesteidzoties baudīt svētku norisi, tai pašā laikā izjust arī āra vidi un elpot spirgtu, svaigu gaisu. Vasaras drēgnajās un aukstajās dienās, aprīkojot telti - nojumi ar infrasarkano staru sildītājiem Jūs varēsiet justies īpaši omulīgi.

Karstākais pasākumu rīkošanas laiks un lielākais pieprasījums ir vasarā, tomēr klientam laicīgi plānojot pasākumu un rezervējot inventāru, mēs parasti spējam nodrošināt klientu vajadzības pat vissaspringtākajā sezonas laikā. Šobrīd vēl pieņemam telšu un nojumju rezervāciju vasaras-rudens sezonā plānotajām kāzu svinībām.

Teltis - nojumes piegādājam un uzstādām visā Latvijas teritorijā, zvaniet vai rakstiet, priecāsimies sadarboties!

Facebook lapa
Twitter profils
Draugiem lapa