Telts 8m x 8m

Kvadrātveida telts ir izturīga - vienkāršas alumīnija profilu un metāla konstrukcijas telts. Tā veidota no izturīgā PVC materiāla un ir pilnībā bēšas krāsas vai ar nelielu zaļas krāsas apakšējo daļu sienām. Kā arī pilnībā balta. Visas 8 sienas konstrukcijā ievelkamas kā aizkari, tādējādi telts var būt pilnībā aizvērta, daļēji vai pilnībā atvērta, kā arī tikai ar jumtu - nojume. Divām sienām ir katrā pa diviem arkveida logiem, kas šai teltij piešķir svinīgu noskaņu. Telti iespējams uzstādīt gan zaļajā zonā (kājas viegli nostiprināmas pie zemes ar gariem enkurstieņiem), gan uz cietas pamatnes (uz kājām jāliek atsvari vai tās jāskrūvē pie pamatnes). Teltij ir 8 kājas (4 stūros, un pa vienai katras telts malas vidū). Ieejas augstums 2.4 metri.

Īpaši svinīgiem pasākumiem vai kāzām ir pieejama arī baltas krāsas telts par paaugstinātu cenu.

* Telti iespējams uzstādīt uz pagarinātām kājām, kas nodrošinās kāju augstumu līdz 3.4 metriem.
** Šo telti iespējams kombinēt ar 5m x 10m telti (savienojuma vietā starp jumtiem ieliekot pāreju, lai pa to neietecētu ūdens).

Telts ir piemērota mājas svinībām, piemēram, dzimšanas dienas ballītēm, kāzām, koncertu un citu pasākumu skatuvei (pagarinātās kājas, lai skatuve varētu atrasties apakšā) kā arī korporatīviem pasākumiem.

*** Telti piegādājam un uzstādām mēs paši (detaļu garums sasniedz 6m, tāpēc nepieciešams kravas pārvadāšanas transporta līdzeklis).

Audums PVC
Krāsa bēša vai bēša ar zaļu maliņu;
balta
Malas augstums 2.4m
* 3.4m
Platums 8m
Garums 8m
Montāžas laiks 1.5h - 2h
Iespējamais papildaprīkojums:

1) Krēsli un/vai galdi

2) Apgaismojums

3) Sildītājs

4) Grīda

Interesēties šeit!

Cena bez PVN

200 EUR

*250 EUR (balta)

sazinaties2

 

Facebook lapa
Twitter profils
Draugiem lapa