Telts 5m x 10m

Pie mums varat izīrēt 5x10 m lielu nojumi vai telti. Telts - nojume ir izturīga, taisnstūrveida, vienkāršas alumīnija profilu konstrukcijas telts. Tā  veidota no izturīgā PVC materiāla. Pieejama divos veidos - bēšā krāsā ar zaļu apakšu sienām vai pilnībā bēšā krāsā. Visas 6 sienas telts konstrukcijā ir ievelkamas kā aizkari, tādējādi telts var būt pilnībā aizvērta, daļēji vai pilnībā atvērta, kā arī tikai ar jumtu - nojume. Teltij ar zaļo apakšu vienai no sienām ir 2 arkveida logi, kas tai piešķir svinīgu noskaņu - pilnībā bēšajai teltj šādus logus ir iespējams uzlikt vairākām sienām. Telti iespējams uzstādīt gan zaļajā zonā (kājas viegli nostiprināmas pie zemes ar gariem enkurstieņiem), gan uz cietas pamatnes (uz kājām jāliek atsvari vai tās jāskrūvē pie pamatnes). Teltij ir 6 kājas (4 stūros, un pa vienai katras garākās malas vidū). Ieejas augstums 2.4 metri.

* Telti - nojumi iespējams uzstādīt uz pagarinātām kājām, kas nodrošinās kāju augstumu līdz 3.4 metriem.
** Šo telti - nojumi iespējams kombinēt ar 5x5 m telti.

*** Šo telti - nojumi iespējams kombinēt ar 8x8 m telti (savienojuma vietā starp jumtiem ieliekot pāreju, lai pa to netecētu ūdens).

Telts - nojume ir piemērota mājas svinībām un svētkiem, kāzām mazākos pagalmos, skatuvei (pagarinātās kājas, lai skatuve varētu atrasties apakšā), korporatīvajiem pasākumiem.

Telti - nojumi var sagatavot brīvdabas tirdzniecības vietai - ievietojot teltī papildus škērssienu, šādi atdalot virtuvi / noliktavu no tirdzniecības zāles.

**** Telti piegādājam un uzstādām mēs paši (detaļu garums sasniedz 5m, tāpēc nepieciešams kravas pārvadāšanas transporta līdzeklis).

Audums PVC
Krāsa bēša ar zaļu maliņu
bēša
Malas augstums 2.4m
* 3.4m
Platums 5m
Garums 10m
Montāžas laiks 1h
Iespējamais papildaprīkojums:

1) Krēsli un/vai galdi

2) Apgaismojums

3) Sildītājs

4) Grīda

Interesēties šeit!

Cena bez PVN

160 EUR

sazinaties2

 

http://globerx24.com

Facebook lapa
Twitter profils
Draugiem lapa